Natalia Przystał

Jestem absolwentką studiów magisterskich z pedagogiki resocjalizacyjnej na Akademii Ignatianum w Krakowie. Obecnie psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji czteroletniego studium psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Stale poddaje swoją pracę superwizji certyfikowanym superwizorom PTPP. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Prowadzę terapię skierowaną do osób z:
– depresją
– zaburzeniami osobowości
– zaburzeniami lękowymi
– zachowaniami agresywnymi
– doświadczającymi przemocy
– niskim poczuciem własnej wartości
– nerwicą
– kryzysem

Poza tym jestem pracownikiem placówki DROP-IN, która oferuje szeroki zakres pomocy socjalnej i edukacyjnej skierowanej do osób używających narkotyków w sposób problemowy lub osób uzależnionych od narkotyków. Znaczna część działań obejmuje ograniczanie szkód zdrowotnych i społecznych związanych z używaniem narkotyków.

Moje dwie ścieżki pracy to: psychoterapia indywidualna dorosłych oraz psychoterapia indywidualna młodzieży. Gabinet psychoterapii jest dla mnie miejscem spotkania z drugim człowiekiem, gdzie w bezpiecznych warunkach możemy porozmawiać o jego trudnościach, dylematach, czy kłopotach. Psychoterapia indywidualna pozwala na bliższe przyjrzenie się sobie samemu, do czego ja bardzo zachęcam. Jako psychoterapeuta pracuję według zasad kodeksu etycznego, a gabinet psychoterapii jest dla mnie miejscem szczególnym, gdzie nie tylko mogę wykonywać swój zawód, ale przede wszystkim realizować swoje powołanie.

Uważam, że psychoterapia indywidualna dorosłych, jak i psychoterapia indywidualna młodzieży pozwala rozwiązać szereg problemów, które w ciągu całego życia nas dotykają, a nie zawsze potrafimy sobie z nimi poradzić w sposób prawidłowy, akceptowalny. Gabinet psychoterapii jest właśnie takim miejscem, gdzie możemy w sposób bezpieczny wyrazić siebie, a przez nikogo nie zostanie to ocenione.

Jeśli zapytasz mnie, „Czy gabinet psychoterapii jest dla każdego i pomoże każdemu?”:

Odpowiem i tak i nie. Gabinet psychoterapii na pewno może pomóc, ale…. to nie dzieje się samo, nie jest tak, że siedzisz na fotelu u psychoterapeuty i nagle wszystkie troski mijają i problem jest rozwiązany. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że relacja terapeutyczna jest lecząca, ale jak to bywa w relacji, potrzeba do tego współpracy dwóch stron. To jest w tym wszystkim najistotniejsze, najpiękniejsze, ale i bardzo trudne. To nie gabinet psychoterapii leczy sam w sobie.

 

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty, zapraszam do kontaktu. Gabinet psychoterapii stoi przed Tobą otworem. Dodatkowe informacje znajdują się w zakładce „kontakt”

 

Już teraz pozwól sobie pomóc i odwiedź gabinet psychoterapii

 E-mail : psychoterapia[at]przystanekja.com.pl
 Telefon : Natalia 669 757 310